مرکب و جوهر بنر

جهت خرید جوهر بنر با شماره : 02133202959 تماس بگیرید

تمام ارسالهای گلدن جت به هر مقدار از یک رول تا هر تعداد به تمام نقاط ایران ده هزار تومان و برای شهر تهران تا چاپخانه ده هزار تومان می باشدجوهر بنر و مرکب بنر گلدن جت تنها دارنده استانداردهای ایزو در ایران

جوهر بنر گلدن جت تنها جوهر دوبار تسویه شده همچنین جوهر بنر گلدن جت بدون پرژ و بوی کم و مواد آلمانی قابل پیگیری از کارخانه های آلمانی می باشد این امر سبب شده تا مشتریان گلدن جت هر روز به تعدادشان افزوده شود تا جایی که در حال حاضر طی چندین سال اخیر تنها جوهری است که طی 365 روز همه جوهرهای گلدن جت بدون ناقضی بوده .

تلفن ویژه : 02133202959

ارسال به تمام نقاط ایران رایگان

چابخانه هایی که برای اولین بار از جوهر بنر گلدن جت استفاده می کنند به همراه تکنیسن رایگان جهت سرویس دستگاه ارسال خواهد شد .

جوهر های گلدن جت با استفاده از تکنولوژی پیگمنت آلمان و به سفارش ایران نسبت به رطوبت و آب و هوای این کشور ساخته شده که نسبت پیگمنت و سالونت آن به طور مساوی می باشد و حیطه وسیع تری از رنگ را تشکیل می دهد این متد منحصر به فرد در مخلوط ذرات موجب می شود تمامی ذرات معلق و پیگمنت ها به طور کاملا یکنواخت و ثابت باقی بماند و به مفهوم دیگر عدم چسبندگی رزین باعث حذف هد گرفتگی می شود .
تکنولوژی این مرکب باعث شده به شدت در مقابل آفتاب مقاوم بوده و آسیب های ناشی از نور خورشید به کار چاپی به حداقل برسد . زیرا مواد تشکیل دهنده گلدن جت باعث می شود نور آفتاب منعکس شده و آثار آسیب نور خـورشيـدکاهش یابد همچنيــن به دلیل اینکه پیگمنت به داخل بافت مديـــاکشیده شده است کار چاپی دارای دوام بالاتری خواهد بود. در موردمواد اولیه ماشین آلاتی که قطعات گران قیمت دارندمثل دستگاه چاپ بنر و فلکس جهت مركب مصرفی باید دقت ویژه انجام شود.. به این مفهوم که جوهر مصرفی آنها بایستی کیفیـت مطلوب را دارا باشد .لازم است در این مورد توضیح کوتاهی بدهیم :
تولید جوهر مصرفی برای این گونه هدها نیز نیازمند تکنولوژی بالایی است که این تکنولوژي بوسيله مرکب های گلدن جت در اختيار شما قرارمي گيرد.به اطلاع می رساندجوهرهای شرکت گلدن جـت دارای ترکيب خاص برای انواع هد های کونيکا ،سيکو،زار،اسپکترا ميباشد .
جوهر ها از 3 ماده اولیه اصلی تشکیل می شود
1- پیگمنت
2- سالونت
3- رزین
پیگمنت : به ذرات رنگی سازنده اصلی هر رنگی گفته می شود که نسبت غلظت و شفافیت را در رنگ تعیین می کنند
سالونت : ماده حل و رقیق کننده زره های رنگی
رزین :محافظ و نشاننده پیگمنت
هر محلول از این 3 ماده اصلی تشکیل می شود که مرغوبیت رنگ به نوع ترکیب این سه ماده می باشد
هرذره پیگمنت در داخل رزین محفوظ شده است رزین پیگمنت را به داخل مدیا می کشد زیرا محل اثابت پیگمنت در سطح مدیاست. این پیگمنت ها با سالونت مخلوط می شوند و یک مرکب را تشکیل می دهند و موضوع اصلی مقدار مخلوط این دو ترکیب با هم است.

اگر دریک محلول مقدار پیگمنت زیادتراز سالونت باشد جوهر غلیظ تری بدست می آید که این امر شاید در ظاهر خوب باشد امابوی خیلی زیاد و همچنین هد گرفتگی بالایی به همراه دارد

مرکب جوهر بنر

گر در یک محلول مقدار پیگمنت کمتر از سالونت باشد جوهری با غلظت پایین و بوی کم بدست می آید و هد گرفتگی آن نیز کمتر خواهد بود اما از درخشندگی،ماندگاری و شفافیت جوهرکم میشود

مرکب جوهر بنر

جوهر گلدن جت :
مقدار مساوی از سالونت و پیگمنت که باعث مرغوبیت این جوهر می شود

مرکب جوهر بنر

( مواد اولیه طبیعی و کم خطر نسبت به مواد شیمیایی)
رنگهای بسیار شفاف و شارپ
زمان ماندگاری رنگ طولانی در محیط باز
افزایش طول عمر هد
مناسب برکاهش گرفتگی هد تا 50 % و کاهش هزینه چاپای هدهای:
سالونت بسیار قوی و استاندارد جهت شستشو ؛
گپ کردن هد و باز کردن هدهای نازل گرفته